Okiennice PCV

Okiennice zamykane z PVC ( PCW ) oferowane przez naszą firmę wykonane są z wysokiej jakości profili importowanych z Europy. Wszystkie nasze okiennice PVC posiadają wzmocnienie stalowe w ramie i aluminiowe w lamelach, które zapobiega powstawaniu zniekształceń okiennic pod wpływem warunków atmosferycznych oraz dają dodatkowe zabezpieczenie i izolację.

Okiennice występują w kolorze białym lub w okleinie drewnopodobnej w różnych kolorach. Okiennice w okleinie drewnopodobnej do złudzenia przypominają okiennice drewniane ale są o wiele bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Kupując okiennice z PVC nigdy nie będziecie się Państwo martwić o ich konserwację. Jedyną rzecz którą trzeba robić to przetrzeć okiennice wilgotną szmatką kiedy się zakurzy.

Okiennica z lamelami stałymi

Okiennica z lamelami ruchomymi

 

Okiennica z lamelami ruchomymi

 


W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

    Okiennice deskowe


    Są to okiennice, zrobione z pionowych desek z PVC wzmacnianych stalą o grubości 37mm i szerokości 90mm lub 145mm skręcanych jedna z drugą za pomocą specjalnego szablonu. Przy tych okiennicach można wykonać tzw. Zetkę. Po zamknięciu takich okiennic nie mamy dopływu światła.

    Okiennice wypełnione panelem klepkowym


    Są to okiennice wypełnione panelem poziomym lub pionowym o szerokości 100mm. W tego rodzaju okiennicach po zamknięciu nie mamy dopływu światła.

    Okiennice z lamelami stałymi


    Są to okiennice w których lamele znajdują się zawsze w stałej pozycji w dół pod kątem ok. 30 stopni. W tego rodzaju okiennicach dopływ światła i powietrza jest ciągle taki sam.

    Okiennice z lamelami ruchomymi


    Są to okiennice wyposażone w specjalny system do ruchomych lameli, dzięki czemu możemy sami regulować dopływ światła i powietrza bez otwierania okiennicy. Każdy lamel jest wyposażony w specjalną uszczelkę dzięki której po zamknięciu lameli mamy całkowicie szczelną płaszczyznę.

UWAGA !!!
Wszystkie wyszczególnione okiennice są produkowane w dwóch wersjach:

  •     jako same skrzydła okiennic, które są montowane do ramy okna lub muru
  •     jako skrzydła montowane w ościeżnicy ( ramie ) PVC , która jest umieszczana na wnęce okiennej

. Okiennice PVC możemy produkować :

  •     w dowolnej konfiguracji wypełniającej ramę skrzydła np. pół skrzydła z lamelami stałymi lub ruchomymi, a drugie pół z panelem klepkowym lub odwrotnie.
  •     w dowolnej konfiguracji kolorystycznej.
  •     w łukach.